Misyonumuz herkes için eşit ve erişilebilir eğitimlerle isteyen herkesin Türkiye'de bilişim alanında meslek sahibi olmasını sağlamak.

Kodlasam, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan eğitimi, uzman ekibi ve zengin eğitim içeriği ile sunan online eğitim platformudur. Kodlasam’da şu an için veri analistliği eğitim programı yer alır. Gerçek hayattan projeler ve ödevler ile ileri seviye eğitim amaçlanır. Kodlasam mezunları %100 iş garantisi ile sektöre adım atar ve kariyer yolculuğuna başlar.

Değerlerimiz

Ulaşılabilirlik

Herkes için eşit ve ulaşılabilir eğitim temel misyonumuzdur. Eğitim programımızın içeriği sıfırdan ileri seviyeyi hedefler. Eğitimlerimiz anlaşılabilir ve kolay kavranabilir bir anlatıma sahiptir.  Bilişim teknolojileri alanında daha önce herhangi bir deneyime sahip olmayan kişilerin program sonunda ileri seviye uzmanlığa ulaşmaları amaçlanır.

Deneyim Odaklılık

Eğitimlerimizde teorik bilgilerin yanı sıra sık sık gerçek hayattan projeler ve ödevlerle öğrencilerin deneyim sahibi olması amaçlanır. Hızlı değişen dinamiğe sahip bilişim teknolojileri alanında çağın gerisinde kalan klasik eğitim metodu yerine maksimum fayda ve deneyimi hedefleyen eğitim medotu uygulanır.

Kariyer

Temel başarı ölçütümüz öğrencilerimizin istihdamıdır. Eğitimlerimiz hem bilgi ve beceriler konusunda öğrencilerimizi destekler, hem de iş mülakatına hazırlık sürecini takip eder. Öğrencilerin kendilerine uygun kurumları bulmaları için kariyer desteği sunan Kodlasam, öğrencilerin portöyleri için ilk projelerini almalarına da yardımcı olur.

Sürecimiz

Kodlasam’ın içeriği Rusya, Hindistan, Malezya, Endonezya, Brezilya ve ABD başta olmak üzere online eğitim veren üniversitelerde uygulanan yöntemleri kullanır. Kodlasam eğitimleri sıfırdan ileri seviyeye veri analistliği eğitimi vermeyi, uluslararası şirketlerde çalışabilecek yetkinliğe ulaştırmayı amaçlar.

Kurucumuz

Kurucumuzun fotoğrafı

Pavel Shakhanin

Girişimci - Eğitmen

Kurucumuzun fotoğrafıKurucumuzun fotoğrafı

Pavel’in hikayesi Çin sınırına yakın küçük bir kasabadan Moskova’ya taşınarak başladı.​

10 yılı aşkın bir süredir eğitim alanında çalışan; Veri Bilimi, Veri Analitiği, SQL, Python, JavaScript ve ReactJS eğitimlerini alan Pavel’in yolculuğu, çocuklara Rusça, İngilizce, STEM ve programlama öğreterek devam etti. 5 yıl boyunca Malta, Fransa, Singapur gibi dünyanın birçok ülkesinde uluslararası eğitim programları düzenledi ve yönetti. Uluslararası yarışmalarda başarılar elde etti.

3 yıldır Skillfactory eğitim şirketinde yönetici olarak çalışan Pavel, Kodlasam ile Türkiye’de bilişim teknolojileri alanında profesyoneller yetişmesini ve istihdam edilmesini sağlıyor.

Bu zamana kadar 10.000'den fazla ebeveyn ve çocuğun sadece eğitim hayatına katkı sağlamakla kalmayarak onların hayatlarına da dokunan Pavel, 25.000'den fazla öğrenci ağı ile Rusya'nın en büyük üniversiteleriyle ortaklaşa yüksek lisans programları düzenliyor.


Pavel Türkiye'de yaşıyor ve Türkçe öğreniyor. Kodlasam ekibinin tamamı da Türkiye'de.